Fabryka Nestle Purina
Fabryka Nestle Purina
Fabryka Nestle Purina
Fabryka Nestle Purina
Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Fabryka Nestle Purina

2016-10-26 2340
Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska
Data: 2014
Przeznaczenie: Biura
Typ projektu: Sprzedaż

Nestlé Purina – ekspert w dziedzinie produkcji wysokiej jakości karmy dla zwierząt domowych buduje nową fabrykę i centrum dystrybucyjne pod Wrocławiem, w Nowej Wsi Wrocławskiej. Będzie to dziesiąty zakład produkcyjny firmy Nestlé w Polsce, a pierwszy dedykowany biznesowi Nestlé Purina PetCare. W związku z tym firma Nestlé zwróciła się do nas z zapotrzebowaniem na 580 m2 powierzchni biurowej o bardzo wysokim standardzie na okres trwania budowy.

Po kilku spotkaniach zaproponowaliśmy klientowi obiekt biurowy zbudowany z 42 nowych kontenerów AX3, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Ściany wewnętrzne wykonane zostały ze specjalnych płyt, które umożliwiły uzyskanie ponadprzeciętnych właściwości przeciwpożarowych oraz miały wpływ na zwiększenie estetyki pomieszczeń.

Kontenery zostały także częściowo przeszklone specjalnie przygotowanymi, bezpiecznymi, hartowanymi szybami. Dzięki temu udało nam się uzyskać dużą ilość naturalnego światła wewnątrz biur i zwiększyć komfort pracy pracowników. Przeszklenia umożliwiają również kierownictwu stałą kontrolę procesów mających miejsce na placu budowy fabryki.

Cały obiekt został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach – począwszy od wygodnej trzymetrowej klatki schodowej, aż do okładziny ceramicznej w kontenerach sanitarnych. Kolorystyka kontenerów także jest nieprzypadkowa – nawiązuje do logo Nestle Purina. Serdecznie dziękujemy naszym Klientowi za zaufanie i pomyślną współpracę!