Poczekalnia i sklepy
Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Kontenery kasy i stróżówki


Jesteśmy producentem, który świadczy dla klientów usługi wynajmu oraz sprzedaży kontenerów wartowniczych i wojskowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do głębszego zapoznania się z naszą ofertą.

Kontenery wartownicze mogą znaleźć wiele zastosowań. Na pewno każdy z nas spotkał się z nimi np. podczas koncertów oraz różnego typu imprez w przestrzeni publicznej jako kasy biletowe. Z powodzeniem posłużą też klientowi jako budki parkingowe, stróżówki oraz portiernie. Dajemy możliwość wyboru spośród kilku wariantów kontenerów kasowych. Mogą się one różnić wielkością, w zależności od przeznaczenia. Wybór będzie możliwy zarówno w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo zaledwie budki dla jednej osoby, jak też bardziej skomplikowanej budowli, z modułami na kilka stanowisk. W podobnych celach wykorzystywane mogą być też kontenery wojskowe, które również dostaniecie u nas.

Zapoznaj się z naszą ofertą, skontaktuj się z nami, a my pomożemy znaleźć rozwiązanie, którego potrzebujesz. Algeco – profesjonalny producent oferujący sprzedaż oraz wynajem kontenerów wartowniczych i wojskowych – zapraszamy serdecznie.Pliki do pobrania: