Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Meble


Dostarczenie do klienta gotowego kontenera nie wystarczy, by można było podjąć w nim pracę lub wykorzystać go do celów mieszkalnych. Potrzeba jeszcze odpowiednio wyposażyć jego wnętrze. Nie musicie tego robić w sklepach meblowych lub RTV-AGD, lecz zrobicie to u nas. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę mobilnych mebli do kontenerów.

Nikt nie chce przebywać w smutnym baraku, bez żadnego wyposażenia oraz udogodnień. Niemożliwe byłoby w takim pomieszczeniu funkcjonowanie biura lub stołówki. Kontener powinien być funkcjonalny, wygodny, a także estetyczny. Właśnie to przyświecało nam, gdy tworzyliśmy naszą ofertę wyposażenia kontenerów. Zakupić można u nas meble mobilne, wykładziny, dystrybutory wody oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów, z których można korzystać na co dzień, niezależnie od przeznaczenia kontenera.

Wybierz profesjonalistów, którzy zadbają o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Pracuj lub mieszkaj w komfortowych warunkach. Algeco – meble oraz inne wyposażenie do kontenerów wysokiej jakości.