Centrala firmy
Centrala firmy
Centrala firmy od wewnątrz
Produkcja kontenerów
Produkcja kontenerów
Hala produkcyjna
Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

O nas


ALGECO Polska Sp. z o.o. – Światowy Lider Konstrukcji Modułowych oraz wyposażenia i usług dodatkowych Serwis 360

Konstrukcje modułowe są naszym autorskim pomysłem, z którego nasi klienci korzystać mogą już od ponad 55 lat. Prowadzimy działalność pod nazwą Algeco w Europie kontynentalnej, Elliott w Wielkiej Brytanii, Eurobras w Brazylii, Ausco w Australii, Portacom w Nowej Zelandii i Target Logistics na całym świecie.Główny oddział naszej firmy mieści się natomiast w Baltimore, w Stanach Zjednoczonych.Nasza flota to ok. 310 000 kontenerów.

Tworzymy i wynajmujemy kontenery na imprezy, do zakładów pracy, a także inne budowle modułowe z możliwością pełnego wyposażenia, które zagwarantuje użytkownikowi komfort i bezpieczeństwo. Przez lata działań wypracowaliśmy rozwiązania mogące sprostać oczekiwaniom klientów. Przygotowaliśmy różne warianty naszej oferty, dające różnego rodzaju możliwości, dzięki czemu znajdziemy sposób na zaoferowanie produktu dostosowanego idealnie do tego, czego od nas oczekujecie. Ponadto, nasza oferta to też między innymi usługi sprzątania, cateringu oraz wynajmu sprzętu budowlanego.


Dobrze się składa… że Algeco jest również w Polsce!
ALGECO Polska Sp. z o.o. działa na terenie całej Polski już od 1998 roku. Za sprzedaż domów oraz innych budynków modułowych odpowiada 6 oddziałów firmy, które mieszczą się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi.

Algeco – wysoka jakość domów, budynków oraz wszelkich innych konstrukcji modułowych, a także sprzęt budowlany na wynajem i wiele, wiele innych.