Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Punkty handlowe - Kontenery Algeco


DOBRZE SIĘ SKŁADA, ŻE JEST ALGECO!

W dzisiejszych czasach liczy się umiejętność dostosowania do różnych sytuacji na rynku. Błyskawiczna adaptacja do nowych warunków i maksymalna mobilność to podstawy osiągnięcia sukcesu. Wyzwanie dla ambitnych – to prawda, ale też wyzwanie, na które odpowiedź ma Algeco.

Tą odpowiedzią są produkowane przez nas pawilony, kioski i garaże handlowe na wynajem. Stosowane są one przez wiele firm, zarówno korporacji, jak i tych najmniejszych przedsiębiorców. Pawilony kontenerowe pozwalają niewielkim kosztem, w łatwy sposób prowadzić działalność handlową, bez wynajmowania lokalu lub budowy własnego. Rozwiązanie to jest bardzo często wybierane przez podmioty, zajmujące się usługami o charakterze sezonowym. W ten sposób stworzyć można przeszkloną przestrzeń gastronomiczną lub też tymczasowe biuro sprzedaży dewelopera mieszkaniowego. My już dostosowaliśmy się do zapotrzebowania rynku, pozwalamy to zrobić także Tobie, dlatego polecamy nasze pawilony kontenerowe.

Wybierz naszą elastyczną ofertę garaży, pawilonów i kiosków handlowych na wynajem. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy rozwiązanie, jakiego poszukiwałeś – zapraszamy do Algeco.