Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Kontenery sanitarne


Jesteśmy producentem, który oferuje wynajem oraz sprzedaż kontenerów sanitarnych, toalet przenośnych, biotoalet oraz zbiorników na fekalia. Z naszą firmą z pewnością dobierzesz moduły sanitarne, które sprawdzą się w każdej sytuacji, w jakiej możesz ich potrzebować.

Tak jak w przypadku innych produktów, jakie oferujemy, kontenery sanitarne mają dość dużą możliwość konfiguracji ich wewnętrznego wyglądu i wyposażenia. Na Twoje życzenie mogą się w nim znaleźć prysznice, oddzielne wejścia do części męskiej i damskiej, a także specjalne rozwiązania, dostosowane do osób niepełnosprawnych. Kontenery sanitarne, których sprzedażą i wynajmem się zajmujemy, będą dla klientów praktycznych rozwiązaniem na imprezach masowych, demonstracjach i kempingach. Mogą być też doskonałym dodatkiem do zaplecz socjalnych umieszczonych w kontenerach na placach budowy.

Algeco jest producentem wysokiej jakości kontenerów sanitarnych. Oferujemy wygodny dla klienta wynajem oraz sprzedaż kontenerów sanitarnych, biotoalet, toalet przenośnych oraz zbiorników na fekalia.Pliki do pobrania: