Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Kontenery socjalne


Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym producentem kontenerów socjalnych. Są one niezwykle uniwersalne i praktyczne, dzięki czemu można je łatwo dostosować do potrzeb klienta, stąd też ich obecność w naszej ofercie.

Jedną z dziedzin naszej działalności jest wynajem oraz sprzedaż kontenerów socjalnych. Zobaczyć można je głównie na placach budów, gdzie tworzą niekiedy charakterystyczne „miasteczka”. Są wygodnym zapleczem socjalnym, gdzie robotnicy mogą zjeść, załatwić potrzeby fizjologiczne, czy po prostu odpocząć i ogrzać się. Często wykonanie nawet najprostszych, lecz długotrwałych robót budowlanych, byłoby o wiele bardziej męczące i niewygodne, gdyby nie właśnie kontenery socjalne.

Kontenery socjalne wykorzystywane są także przez instytucje państwowe jako tymczasowe mieszkania dla najbiedniejszych lub w przypadkach klęsk żywiołowych. Można je doskonale przystosować do wymaganych warunków mieszkalnych, wyposażając je, ocieplając, a także stosując odpowiedni układ pomieszczeń. To wszystko daje możliwość codziennego funkcjonowania w kontenerze tego typu.

Algeco to producent kontenerów socjalnych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie, które będzie tym odpowiednim właśnie dla Ciebie. Możesz bez obaw zaufać naszej firmie, oferującej sprzedaż i wynajem kontenerów socjalnych.Pliki do pobrania: