Satysfakcja klienta
W skali od 0 do 10, jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci Pan firmę ALGECO swojemu znajomemu?
0 => nie poleciłbym w ogóle,
10 => zdecydowanie poleciłbym
Masz pytania?
zadzwoń do nas
Tel. 509 954 479
lub napisz do nas

Sprzątanie


USŁUGA SPRZĄTANIA, MATY PODŁOGOWE

Lubisz pracować w czystym i estetycznym otoczeniu, lecz charakter wykonywanej przez Ciebie pracy nie pozwala Ci na zadbanie o przestrzeń wokół Ciebie? Jeśli sytuacja dotyczy wynajmowanego od nas obiektu, nie musisz się tym przejmować, ponieważ z chęcią zajmiemy się sprzątaniem kontenerów za Ciebie.

Kontenerami zajmujemy się kompleksowo, co oznacza także, że możemy utrzymywać w nich higienę. Dostarczymy do klienta środki chemiczne, maty podłogowe, a także zaoferujemy usługi ekipy sprzątającej. Popraw swój komfort pracy. Jeśli zaufałeś nam, wynajmując od nas kontener i jesteś z niego zadowolony, nie wahaj się zaufać nam po raz kolejny i powierz nam dbanie o higienę Twojego otoczenia, w którym przebywasz na co dzień. Nie poniesiesz żadnych kosztów transportu mat, które przyjadą do Twojej firmy.

Wybierz nasze usługi sprzątania kontenerów. Ofertę Algeco cechuje kompleksowość, więc nie mogło u nas zabraknąć także takich udogodnień dla każdego klienta. Chcemy, byś czuł się komfortowo, korzystając z naszych wyrobów – zapraszamy