Sklepy

Specyfika projektu

Zastosowanie: 
Sklep
Rodzaj produktów: 
Algeco Advance
Wszystkie produkty

Rozbudowane pawilony, kioski, biuro sprzedaży dewelopera mieszkaniowego, a może franczyza sklepu sportowego? Z modułami kontenerowymi możesz sobie pozwolić na to wszystko, a nawet o wiele więcej.

Rozwiązania Algeco pozwalają na dostosowanie się do sytuacji lokalnego rynku, a także gwarantują szybkość realizacji, efektywność kosztową i łatwość aranżacji. Moduły Algeco są lekkie, łatwe w montażu oraz mogą być ustawione w dowolnym miejscu. Są też mobilne i łatwe w transporcie.

To doskonała opcja w przypadku biznesu sezonowego: wystarczy, że znajdziesz dogodną lokalizację, Algeco zapewni kompleksową realizację Twojej inwestycji.

To też możliwość przetestowania potencjału lokalnego rynku: dzięki wynajęciu modułów kontenerowych Algeco, po próbnym okresie funkcjonowania Twojego sklepu, możesz podjąć decyzję o budowie sklepu docelowego, przeniesieniu obiektu w inne miejsce lub rezygnacji z dalszego wynajmu.

W Algeco dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale też o wyposażenie. Wiemy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń naszych modułów. Dostarczymy Ci gotowych rozwiązań do wykorzystania w Twojej inwestycji. Serwis 3600 – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Dowiedź się więcej

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy masz projekt?