Ekspert w budownictwie modułowym

Jako lider chcemy inspirować.

Jako lider rynku, chcemy inspirować do troski o zrównoważony rozwój, ochronę przyrody i środowiska. Chcemy pokazywać dobre praktyki realizując budynki w harmonii z otoczeniem, stosując zrównoważone materiały, takie jak drewno i szkło, dostarczając ekologiczne akcesoria zmniejszające zużycie wody i energii elektrycznej, takie jak samozamykające się krany, ograniczniki przepływu, oświetlenie z czujnikami ruchu, zegary do ogrzewania lub klimatyzacji. Nasze budynki są energooszczędne i oferują doskonałą akustykę i kontrolę klimatu.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w aranżacji różnych typów pomieszczeń m.in. jadalni, sal konferencyjnych lub pryszniców. Dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale też wyposażenie. Zapewniamy wszelkiego rodzaju akcesoria: od prostych krzeseł po designerskie meble, od gaśnic po system alarmowy, odwyposażenia magazynu po aranżację kuchni.

Konstrukcje modułowe Algeco są niezawodne i certyfikowane przez akredytowane jednostki. Oferowane akcesoria są zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.